• Çağrı Merkezi : 444 62 69

Kombi Servisi

İstanbul Bosch Kombi Servisi

Bosch Kombi sektöründe lider markalardan biridir. Bosch Kombiler Buderus Bosch ortak yapımıdır.

Firmamızdan Bosch Kombi Servisi aldığınızda değişen parçalarınız bilgisayarlı otomasyon sistemimiz sayesinde kayıt altına alınıp her değişen parcanıza 1 yıl garanti verilir.

Firmamız 12 yıllık profesyönel tecrübesini müşterilerine güler yüzlü teknisyenleri ile aktarır. 

Çağrı merkezimizi aradığınızda size en yakın gezici bosch kombi servis aracımız size yönlendirilir. 

Bosch Kombi Bakımı , Bosch Kombi Arızası , Bosch Kombi Servisi ,  Bosch Kombi Anakart Arızası gibi vs. problemleri profesyonel teknisyenleri ile hızlı ve etkili biçimde çözer.

Bosch Kombi Bakım Servisi,

Bakımı yapılmayan kombi, fazlya yakıt harcar çok sık arıza yapar bu yüzden her yıl düzenli olarak kobinizin bakımını yaptırmayı ihmal etmeyiniz.  Firmamız Bakım zamanlarınızı bilgisayarlı otomasyon sistemi sayesinde sizlere hatırlatıyor.

Bosch Kombi Arızası

Emniyetiniz için hertürlü arıza durumunda kombinizi çalıştırmayın!!! Kombinizi kapatıp hemen bizi arayın  İstanbul Bosch Kombi Servisi olarak hemen müdehale edelim.

Zira Çalıştırmaya devam etiğinizde arızanız daha büyük daha problemli arızalara neden olabilir. Böyle bir durum oluştugunda arıza maliyetiniz artar veya cihazını hiç kullanılamaz hale gelebilir.

Bosch Kombi Servis olarak sizlere daha iyi hizmet vermek için kendimizi sürekli olarak bosch türkiye eğitim tesislerinde düzenlenen eğitimlere katılıp edindiğimiz tecrübelerir sizlere en iyi şekilde yansıtıyoruz.

Müşterilerimize en iyi hizmeti en uygun fiyata sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz.

Her türlü sorun ve problemleriniz için Çağrı merkezimizi araya bilirsiniz. 444 62 69

Bosch Ankastre servisi ile Ankastre cihazlarınızın onarımını yaptıra bilirsiniz.

arizavarsa

Sayaç

Bu gün7
Dün11
Bu Ay165
Toplam28776