• Çağrı Merkezi : 444 62 69

Bebek Bosch Servisi

bosch-servis

Bebek Bosch servisi

Bebek Bosch Servisi uzman kadrosu ile 7/24 iletişim hattı sayesinde Bebekde kesintisiz olarak servis hizmeti vermektedir. Satış sonrasında bozulan Bosch marka ürünlerinize en uygun ve en kaliteli servis hizmetini almak için 7/24 çağrı merkezimizi araya bilirsiniz. Aynı zamanda Bebek bosch servisi aynı gün servis hizmeti sunma imakanına sahiptir.

Bebek Bosch Servisi satış sonrasında arıza yapna çamaşır makineniz, klimanız, buzdolabınız, bulaşık makineniz veya kurutma makinenize yerinde servis hizmeti vermektedir. Herşeyin üzerinde müşteri memnuniyetini tutan servisimiz bu yüzden servis hizmeti alan müşterilerimize %30 indirimli fiyat sunmaktadır.

Bebek Bosch Servisi onarımını tamamlamış olduğu tüm ürünlere aynı arızaya karşı 1 yıl yerinde servis hizmeti vermektedir. Tüm sorunlarınıza çağrı merkezimiz vasıtası ile cevap bulabilirsiniz.

Bosch servis aynı zamanda kombi, klima gibi hayatınızın önemli noktalarında kullanım alanı olan cihazlarına bakım ve montaj hizmetleri sağlamaktadır. 

Bebek Bosch Kombi bakımı 

Gazlı cihazlar, gaz ile çalıştıkları için yılda 2 kere hem cihaz performansı hemde tehlikeli kullanıma sebebiyet vermemek için bakım işlemi yapılmalıdır. Servisimiz konusunda gerekli eğitimleri almış teknisyenleri ile tam 12 yıldır sektörde bosch markalı ürünlerin servis hizmetini sağlamaktadır. Bakım işlemi esnasında cihazınız en ince ayrıntılarına kadar temizlenir. Ayrıca tesisatınız üzerinde bulunan filitrelerinizde temizlenir. 

Bebek Bosch Klima bakımı

Klima bakımıda kombi bakımı kadar önemlidir. Çünki klimalar devamlı olarak ortamın iklimlendirilmesinden sorumlu oldukları için  zamanla filitreleri bakteri ve toz toplamaktadır. Bu toparlanan bakteri ve tozların özel kimyasal klima temizleme sıvısı sayesinde temizlenmesi gerekmektedir. Bu işlemler hem cihazınızın performansını hemde siz sayın müşterilerimizin saglığını koruma altına almaktadır. 

Bebek Bosch Çamaşır Makinesi servisi

Servisimiz ayrıca Bebek Bosch servisi olarak çamaşır makinelerinizede bakım hizmeti sağlamaktadır. Aynı şekilde bu işlemde cihazınızın performansını olumlu yönde etkilemektedir.

Bosch Bulaşık Makinesi Servisi

Servisimiz ayrıca Bebek Bosch servisi olarak bulaşık makinelerinizede bakım hizmeti sağlamaktadır. Aynı şekilde bu işlemde cihazınızın performansını olumlu yönde etkilemektedir.

Bosch Kurutma Makinesi Servisi

Servisimiz ayrıca Bebek Bosch servisi olarak kurutma makinelerinizede bakım hizmeti sağlamaktadır. Aynı şekilde bu işlemde cihazınızın performansını olumlu yönde etkilemektedir.

Bosch Buzdolabı Servisi

Buzdolabınıza özel buhar makinemizle temizlik yapıyoruz. Bu işlem buzdolabınızı adeta yeni gibi yapıyor. Ayrıca Buzdolabınızın performansı artıyor.

Levent Bosch servisi sayfamızı ziyaret ettinizmi. 

arizavarsa

Sayaç

Bu gün2
Dün14
Bu Ay204
Toplam28815